Vojo Ubiparip novi sportski direktor Spartaka

Vojo Ubiparip novi sportski direktor Spartaka

Veliko nam je zadovoljstvo da objavimo da je novi sportski direktor našeg kluba Vojo Ubiparip! 

Uprava kluba ukazala je poverenje našem bivšem igraču i kapitenu – čoveku koji je dres nosio sa ponosom, srcem i odgovornošću, i koji je svojim odnosom prema klubu ostavio snažan trag kako na terenu, tako i van njega.

Vojo je svojim iskustvom, profesionalizmom i liderskim kvalitetima ostavio dubok trag u FK Spartak Subotica, a verujemo da će istu energiju, znanje i posvećenost preneti i na novu funkciju. Njegovo razumevanje kluba, svlačionice i ambicija koje delimo predstavljaju čvrst temelj za naredni period.

Vojo želimo ti mnogo uspeha i radujemo se uspešnoj saradnji u našem klubu.

Ostale vesti

  • Počele prijave za 10. „Trofej grada Subotice”

    05. 06. 2026.
  • Spartak ŽK završio saradnju sa četrnaestoricom igrača

    01. 06. 2026.