Važna utakmica na stadionu „Dragan Džajić“

Važna utakmica na stadionu „Dragan Džajić“

U okviru 34. kola Mozzart Bet Superlige, danas se na stadionu „Dragan Džajić“ na Ubu sastaju domaće Jedinstvo i Spartak. Utakmica počinje u 16:30, a na osnovu prethodnih susreta ova dva rivala možemo očekivati veliku borbu i neizvesnost.

Domaćin Jedinstvo  ovog proleća pokazuje zavidnu formu, posebno na svom terenu. Ekipa iz Uba beleži impresivne rezultate, uključujući ubedljivu pobedu od 4:1 protiv Čukaričkog u prošlom kolu, kao i trijumf nad TSC-om. Ovi uspesi potvrđuju da je Jedinstvo ozbiljan protivnik, a njihov stručni štab, prema rečima trenera Spartaka Tomislava Sivića, radi sjajan posao. Domaćini će pokušati da iskoriste podršku navijača i nastave niz dobrih rezultata.

S druge strane, Spartak dolazi na Ub s velikim ambicijama. Prema rečima trenera Sivića, Spartak je treći po učinku u prolećnom delu sezone, što govori o kvalitetu ekipe. Subotičani su pokazali da mogu biti na visini zadatka kada je najpotrebnije, a tri boda u ovom meču približila bi ih cilju – obezbeđivanju sigurnog statusa u ligi.

Luka Subotić, igrač Spartaka, istakao je da je pred ekipom težak, ali bitan duel protiv kvalitetnog rivala, naglašavajući važnost ispunjavanja taktičkih zahteva trenera kako bi se došlo do pobede.

Ostale vesti

  • Očekuje nas teška utakmica na specifičnoj podlozi protiv kvalitetnog tima

    16. 05. 2025.
  • Veliki korak ka opstanku

    11. 05. 2025.