Potpisana saradnja dva Spartaka

Potpisana saradnja dva Spartaka

Juče je ozvaničena saradnja između Fudbalskog kluba Spartak Ždrepčeva krv iz Subotice i Fudbalskog kluba Spartak iz Moskve.

Na potpisivanju su prisustvovali predsednik našeg kluba Nikola Simović i generalni direktor moskovskog Spartaka Oleg Malyshev.

Zajedno gradimo most između Subotice i Moskve – sa ciljem razvoja igrača, zajedničkih projekata i još jačih sportskih veza.

Radujemo se budućim koracima!

 

Ostale vesti

  • Počele prijave za 10. „Trofej grada Subotice”

    05. 06. 2026.
  • Spartak ŽK završio saradnju sa četrnaestoricom igrača

    01. 06. 2026.