Novo pojačanje u plavo-belom timu

Novo pojačanje u plavo-belom timu

Fudbalski klub Spartak Ždrepčeva krv nastavlja sa podmlađivanjem i jačanjem ekipe – u Suboticu je stigao perspektivni defanzivac iz Gane, Kudu Shama Abdul.

Ovaj devetnaestogodišnji štoper važi za jednog od najtalentovanijih mladih igrača u svojoj zemlji. Prošao je školu ganskog kluba Benab FC, za koji je nastupao u prethodnoj sezoni, a istovremeno je postao i reprezentativac Gane do 19 godina, što jasno govori o njegovom potencijalu i kvalitetu.

Abdul je prepoznat kao igrač snažnih fizičkih karakteristika, izuzetne brzine i hrabrosti u duelima. Odlikuje ga dobra igra u vazduhu, ali i sigurnost u iznošenju lopte, što ga čini modernim štoperom kakav se traži u savremenom fudbalu.

Sa Spartakom je potpisao četvorogodišnji ugovor, a stručni štab i klub vide u njemu igrača koji može da donese stabilnost zadnjoj liniji i da se razvije u pravog lidera odbrane u godinama koje dolaze.

Dobrodošao, Abdul!

Želimo ti puno uspeha u plavo-belom dresu i da zajedno ostvarimo velike rezultate!

Ostale vesti

  • Počele prijave za 10. „Trofej grada Subotice”

    05. 06. 2026.
  • Spartak ŽK završio saradnju sa četrnaestoricom igrača

    01. 06. 2026.