Debi Tomislava Sivića sutra u Loznici protiv IMT-a

Debi Tomislava Sivića sutra u Loznici protiv IMT-a

Na konferenciji za štampu pred utakmicu sa IMT-om koja je na programu sutra od 13 časova na stadionu Lagator u Loznici medijima su se obratili novi šef stručnog štaba Tomislav Sivić i golman Aleksandar Vulić koji su izneli svoja očekivanja u vezi sutrašnjeg meča.

Meč se igra u okviru 23. kola Super lige Srbije i Spartak se susreće sa nizom kadrovskih problema, te će ovo gostovanje biti veliki izazov za mladu ekipu golubova.

 

Ostale vesti

  • Počele prijave za 10. „Trofej grada Subotice”

    05. 06. 2026.
  • Spartak ŽK završio saradnju sa četrnaestoricom igrača

    01. 06. 2026.